top of page
Yuvarlak.png

Hakkımızda

            OEM-TR, Türkiye’de orijinal Japon otomobil yedek parça satışı için 2020 yılında proje olarak ortaya çıktı.

 

           Orijinal parça tedariği için, yaptığımız araştırmalar sonucunda sizlere en kaliteli şekilde sunmayı amaçladık. Bu nedenle 2021 yılında bu projeyi gerçeğe çevirdik. Satışlarımıza devam ederken en başından beri hedeflerimizden biri olan yerli parça üretimi içinde kollarımızı sıvadık ve 3D olarak parça üretimine başladık. Orijinal olarak üretimi mevcut olmayan parçaları yada aracınızı özelleştirmek için ihtiyacınız olan parçaları birinci sınıf kalitede ve aracınıza mükemmel uyumlu olarak üretiyoruz. Siz müşterilerimizin her zaman orijinal parça kullanmasını istiyoruz. Sizlerin hayatı ve güvenliği bizim için önemli. Bu yüzden en uygun fiyatları sağlayarak orijinal parça kullanımını artırmak OEM-TR'nin en önemli misyonudur. Orijinal adı altında satılan parçalardan kullanıcılar hem maddi hem de manevi olarak mağdur olmaktadır. Müşterilerimizin bize olan güveni ilk önceliğimiz. Bilmenizi isteriz ki OEM-TR olarak sizlere her zaman orijinal barkod etiketli ürünleri sunacağız. Sizlerin desteği ile daha iyi yerlere gelerek büyüyeceğimize inanıyoruz.

            OEM-TR, Türkiye’nin Japon otomobil yedek parça satışı ve üretimi alanında en iyisi olmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mesajınız başarı ile gönderildi. Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.
bottom of page